Meelepetted teine raamat

David Icke

Kuna inglisekeelsena on raamat u 900 leheküljeline "tellis", siis tundus, et mugavamaks lugemiseks oli mõistlik raamat eestikeelsena välja anda kolmes osas. Nii ongi raamat "kirvega" komeks löödud. (Ka trükikojas imestati, et üks raamat algab leheküljest 313. Teine raamat nimelt.)

Maailma kõige vaieldavam kirjanik David Icke on viimase veerandsajandi jooksul uurinud Universumi, reaalsuse ja meie maailmaga manipuleerivate jõudude saladusi.
See, mida kunagi naeruvääristati ja tõrjuti, on nüüd ikka ja jälle leidnud kinnitust, ning Icke’i, keda pikka aega mõnitati, tunnustatakse mehena, kes on oma ajast kaugele ette jõudnud.

Selle mahuka teoses originaalis on üle 435 000 sõna, 900 lehekülje ning 800 illustratsiooni.
Icke esitab elu jooksul sooritatud uuringute üksikasjalikult seostatud tõsiasjad ning kaemuse meie “arvutisimulatsiooni” reaalsusest, holograafilisest universumist ning varjatud mitteinimlikest jõududest, mis manipuleerivad hübriidvereliini perekondade ja võrgustike kaudu inimeste eluga, suunates meid üleilmse orwelliliku totaalse kontrolli riigi poole.

Icke selgitab paljude omavahel ühendatud subjektide, inimeste ning sündmuste seost, andes nõnda inimkonnale vahendid ja teadlikkuse selle süveneva luupainaja võitmiseks, et taastada maailm, nagu see kunagi oli, ning muuta tulevikus samasuguseks paigaks, kus valitsevad armastus, harmoonia, rahu ja virgunud teadvus.

Icke ise ütleb: “Näen nüüd, et kogu mu elu on olnud teenäitaja selle raamatu juurde.”

“Meelepetete” saatus on olla teos, mille ajalugu talletab meistritööna, mis muutis maailma.

Eestikeelsena ilmub teos kolme raamatuna. See siin on teine raamat 3-st

264lk. Pehmekaaneline. 2014